Prof. Pawłowicz alarmuje: "Terroryści przed moim domem". To Strajk Kobiet podał jej adres!

Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano m.in. prywatny adres sędzi Trybunału Konstytucyjnego prof. Krystyny Pawłowicz. Protestujący już wykorzystali tę wiedzę i pojawili się przed jej domem! Zobaczcie nagranie.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Organizacja odpowiedzialna za protesty, podczas których dewastuje się kościoły, pomniki i mienie, obraża ludzi i przerywa msze, postanowiła jeszcze bardziej zradykalizować swoje działania. Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano prywatne adresy sędzi Trybunału Konstytucyjnego prof. Krystyny Pawłowicz, działaczki pro-life Kai Godek, prezesa Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Roberta Bąkiewicza i wielkopolskiego posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego.

Okazuje się, że protestujący już pojawili się pod domem prof. Pawłowicz!

Sędzia informuje o tym na sowim profilu na Twitterze: "Terroryści przed moim domem...".


Portal Niezalezna.pl opisuje dzisiaj m.in. bulwersującą sprawę trwających od 4 dni ataków na biuro poseł PiS Barbary Dziuk.

"Dzwonią do niej wrogowie życia nienarodzonych i wyzywają. Jej biura poselskie w Tarnowskich Górach i Zabrzu są atakowane i dewastowane. [...] Malują na ścianach i drzwiach biura obrzydliwe napisy i rysunki, w tym szubienicę. Oczywiście pojawiają się też wyzwiska pod adresem posłanki. Także groźby utraty przez nią życia i straszenie podpaleniem drzwi biura"

- donosi nasz reporter.

"Będziemy podawać kolejne adresy kolejnych bohaterów tej farsy pt. rząd #wypierdalać" - taka zapowiedź pojawiła się na profilu Strajku Kobiet.

 

 Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo