Raper Evtis, kibic Lecha: "Kobiety poddawane są celowej dezinformacji. Nie słuchajcie kłamstw!"

- Wszędzie znowu pojawiają się głosy, że teraz kobiety będą zmuszane do donoszenia ciąży i urodzenia dziecka nawet jak ta ciąża będzie zagrażała życiu kobiety. BZDURA, nic się w tej sprawie nie zmienia i nie zmieni! (…) Można wyczytać pełne „miłości” komentarze zwolenników Hitlera: „życzę tobie żeby twoja kobieta została zgwałcona i żebyście musieli mieć dziecko z gwałtu” - BZDURA, usunięcie ciąży, która powstała w wyniku czynu zabronionego, jest i będzie nadal możliwe i również będzie to decyzja kobiety. Co się zmienia? Zmienia się to, że takie osoby jak Kamil, będą od początku swego istnienia pod ochroną prawa – pisze na facebooku raper Evtis. Kim jest Kamil?

Raper Mariusz Chojnacki, czyli Evtis, znany kibic Lecha Poznań, na facebooku umieścił swoje zdjęcie z kolegą, który przeszedł ciężką chorobę. Pisze:

„Kamil urodził się z czterokończynowym porażeniem mózgowym i bez wykształconych oskrzeli. Po narodzinach pojawiło się wodogłowie, astma oskrzelowa i przepuklina brzuszna. Sześć lat życia spędził w szpitalu. Dzięki determinacji lekarzy oraz wsparciu rodziców wyszedł na prostą. Obecnie jest programistą, działaczem narodowym i... wicemistrzem Polski w rzucie maczugą. Ma narzeczoną, wiedzie normalne, choć utrudnione życie. Jak często powtarza, >>bariery ma tylko w głowie<<.”

Niepełnosprawny Kamil kontra „nazistowskie symbole błyskawicy”

Raper i kibic zapytał internautów: „Skoro poznaliście krótką historię życia Kamila, zastanówcie się, jak On się musi teraz czuć, skoro widzi wszędzie te nazistowskie symbole tej błyskawicy i docierają do niego głosy, że jego życie jest mniej warte? Ci, którzy popierają aborcje dlatego, że u płodu wykryto jakieś wady, napiszcie proszę w komentarzu kilka słów do Kamila. Przygotuję Wam krótką ściągę, którą możecie skopiować i wkleić:

Kamil, Twoje życie jest mniej warte niż moje. Gdy moja mama zaszła w ciąże i miała mnie urodzić, moje życie było pod ochroną. Nie wykryto u mnie żadnych wad, byłem/am zdrowy/a i bezpieczny/a, nie nadawałem/am się do usunięcia. Moje życie podlegało ochronie prawnej bo rozwijałem/am się prawidłowo, a Ty urodziłeś się tylko dlatego, że ktoś się nad Tobą zlitował. Równie dobrze mogłoby Cię tu nie być, Kamilu, nadawałeś się do likwidacji, a ja byłem/am pod ochroną prawa”.

Zakłamanie i celowa dezinformacja w sprawie wyroku TK sięgają zenitu!

Jednocześnie Evtis sprostował kłamstwa i manipulacje, które wciskane są do głów kobietom:

- Zakłamanie i celowa dezinformacja w sprawie wyroku TK sięgają zenitu! Wszędzie znowu pojawiają się głosy, że teraz kobiety będą zmuszane do donoszenia ciąży i urodzenia dziecka nawet jak ta ciąża będzie zagrażała życiu kobiety... - BZDURA, wyrok TK nic w tej sprawie nie mówi i nadal jest możliwa i będzie możliwa aborcja w momencie, kiedy ciąża będzie zagrażała życiu kobiety. Wtedy taką decyzję będzie mogła podjąć kobieta razem z lekarzem i nic się w tej sprawie nie zmienia i nie zmieni!
- oczywiście znowu można wyczytać pełne „miłości” komentarze zwolenników Hitlera: „życzę tobie żeby twoja kobieta została zgwałcona i żebyście musieli mieć dziecko z gwałtu” - BZDURA, usunięcie ciąży, która powstała w wyniku czynu zabronionego, jest i będzie nadal możliwe i również będzie to decyzja kobiety. Co się zmienia? Zmienia się to, że takie osoby jak Kamil, będą od początku swego istnienia pod ochroną prawa, ponieważ teraz lekarz nie będzie mógł powiedzieć słów w stylu: „W wyniku przeprowadzonych badań istnieje duże ryzyko, że pani dziecko urodzi się z następującymi wadami (tu każdy wpisuje wadę, w 40% przypadków jest to zespół Downa), dlatego według mojej wiedzy można rozważyć ewentualność usunięcia ciąży. Taki zabieg będzie kosztował około 1800 zł. Do widzenia!”

Dzieci w Afryce też zabijecie, bo cierpią?

Evtis odniósł się też do zarzutów, że niepełnosprawne dzieci, które się urodzą, będą cierpieć:

„Zarzucą, że jak można pozwolić urodzić się takim cierpiącym dzieciom i patrzeć jak się męczą i umierają? Otóż cierpienie jest straszne, to nie ulega wątpliwości, ale czy naprawdę stać nas tylko na tyle, aby w walce z tym cierpieniem proponować fizyczną likwidację i śmierć? Na serio aż tak >>rozwinięci<< jesteśmy jako gatunek ludzki, że nic więcej nie mamy do zaoferowania?
Skoro odpowiedzią na walkę z cierpieniem ma być śmierć, to niech zwolennicy likwidowania cierpienia zajmą się może głodującymi? Codziennie dziesiątki tysięcy dzieci, głównie w Afryce, umierają z powodu głodu! Rodzą się tylko po to, żeby cierpieć głód i umrzeć w męczarniach oblepieni muchami, jeżeli ktoś myśli, że przesadzam, niech sobie wpisze w google >>głód w Afryce<<. Czy nie lepiej, w ramach >>humanitaryzmu<< i >>walki z tym cierpieniem<< zbombardować najbiedniejsze miejsca na ziemi i zakończyć męczarnie tych wszystkich głodujących dzieci? Niech ten >>cywilizowany<< i >>humanitarny<< świat zakończy mękę i cierpienie poprzez likwidacje! Dlaczego ludzie rodzą się tam tylko po to, by przeżywać niewyobrażalne męki? Zlikwidujmy ich, bądźmy humanitarni, co nie?
Otóż, jeżeli odpowiedzią na walkę z cierpieniem będzie likwidacja, to niczego nie osiągniemy!
Jeżeli miarą rozwiniętej cywilizacji i medycyny ma być likwidacja ludzi z jakimiś wadami, to nie jesteśmy w ogóle cywilizowani i rozwinięci medycznie!

 



Źródło: niezalezna.pl

 

Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo