W sieci pojawiło się nagranie z sali sejmowej. Sławomir Nitras odepchnął posła PiS?

Poseł KO, Sławomir Nitras, wychodząc z sali obrad Sejmu popchnął posła PiS, Wiesława Krajewskiego? Tak wynika z zamieszczonych w internecie nagrań oraz komentarzy.

Sławomir Nitras popycha Wiesława Krajewskiego - stopklatki
fragment nagrania sejmowego

Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu doszło do zamieszania. Na mównicy stanęły posłanki Lewicy, gdy jedna z nich, Joanna Scheuring-Wielgus, składała wniosek formalny o włączenie do porządku obrad projektu Lewicy liberalizującego przepisy dotyczące aborcji. Miały maseczki ze znakiem błyskawicy - znakiem protestów odbywających się po wyroku TK ws. przepisów dotyczących aborcji. Następnie grupa parlamentarzystów udała się w kierunku Jarosława Kaczyńskiego.

Apelujący o spokój marszałek Stanisław Terlecki wezwał Straż Marszałkowską. Następnie wykluczył z obrad Klaudię Jachirę i Sławomira Nitrasa. Wychodzący poseł Nitras, jak widać na nagraniu, postanowił odepchnąć posła Wiesława Krajewskiego. 

Wcześniej w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby Sławomir Nitras miał przynieść na salę obrad megafon. Poseł zaprzeczył jednak we wpisie na Twitterze, by to on przyszedł do Sejmu z megafonem. 

Jeszcze dziś Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich ma zająć się sprawą wykluczenia z obrad Sejmu Nitrasa i Klaudii Jachiry.

 


Źródło: niezalezna.pl, Twitter

#odepchnięcie #Sejm #Wiesław Krajewski #Sławomir Nitras

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo