„Ile macie lat?” - poseł PiS zapytał dziewczyny wykrzykujące bluzgi. Odpowiedź zdumiewa!

W wulgarnych pro-aborcyjnych protestach w wielu polskich miastach udział bierze często nastoletnia młodzież. Udowodnił to poseł Paweł Rychlik, który w Warszawie zapytał o wiek dziewczyny wykrzykujące przekleństwa. Odpowiedź była zaskakująca...

Zdjęcie ilustracyjne
twitter.com/bogdan607

Poniedziałek to kolejny dzień wulgarnych protestów po stwierdzeniu przez Trybunał Konstytucyjny niezgodności przepisów o dopuszczalności aborcji z konstytucją. Blokady ulic i demonstracje odbyły się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Łodzi, Rzeszowie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Świebodzinie, Sulęcinie i Międzyrzeczu.

W Warszawie demonstrujący wylewali farbę na jezdnię, sypały się wulgaryzmy, doszło nawet do tego, że dwie półnagie kobiety weszły na dachy samochodów. Atakowane są warszawskie świątynie, m.in. kościół św. Aleksandra, gdzie sytuacja wymknęła się spod kontroli. 

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Paweł Rychlik przechodząc ulicami Warszawy postanowił porozmawiać z dziewczynami, które wykrzykiwały wulgarne słowa, takie jak "wyp*******ć". 

- Dziewczyny, ile macie lat? - zapytał krzyczące demonstrantki.

Szesnaście

- odpowiedziała jedna z nich. "Odpowiedź porażająca" - skwitował poseł.

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#protesty #TK #protest kobiet #Warszawa #Paweł Rychlik

mk
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo