Patologiczna agresja w Szczecinku. Nastolatki do księdza: „Masz macicę? Nie? To wy....dalaj”

W Szczecinku tłum rozwścieczonych nastolatek okrążył księdza. Chciały rozmawiać? Nie. Z jazgotu możemy wyłuskać same epitety oraz stwierdzenie, że "urodzić się w tym kraju to hańba". Potem było jeszcze gorzej. Do duchownego: "Masz macicę? Nie? To wy....dalaj".

PrtSc/ Twitter

Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie orzekł, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.

Mimo obostrzeń epidemicznych w wielu miastach Polski trwają lewackie protesty przeciwko orzeczeniu. W niedzielę przybrały one formę aktów wandalizmu, wymierzone były w kościoły, księży, osoby wierzące. Dewastowane były fasady świątyń, zwolennicy aborcji przerywali msze święte.

Do skandalicznej manifestacji doszło także w Szczecinku, gdzie tłum rozemocjonowanych nastolatek okrążył księdza i zaczął wygłaszać swoje "mądrości". Nie obyło się bez obelg i gaseł: "pokaz macicę", "Bóg jest kobietą":

Zobaczcie:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#protesty #ksiądz #Trybunał Konstytucyjny

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo