Przestrzeń normalnego życia

  

Nietrudno spostrzec, że podejście ludzi do pandemii w życiu realnym różni się diametralnie od podejścia w mediach społecznościowych. Oczywiście także w realu mamy do czynienia z różnymi antycovidowymi wystąpieniami.

Ale widać wyraźnie, że Polacy i Polki na ulicach, w miejscach publicznych, komunikacji zbiorowej i w sklepach dostosowują się do rygorów. Maseczki są niewygodne, a jednak nauczyliśmy się z nimi żyć w najtrudniejszy czas; stały się nawet elementem mody. Dodajmy jeszcze jedną rzecz: ludzie wciąż chodzą na spacery, biegają, jeżdżą na rowerach. To powinno być nienaruszalne minimum, nawet jeśli zakażeń będzie jeszcze przybywało. Dziś – w nadspodziewanie nowym kontekście – ważne są słowa: pamiętajmy o ogrodach. Otwartych ogrodach!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts