Opętanie

  

Wściekłe ataki podbechtanej przez lewaków tłuszczy płci obojga i 50 innych na kościoły podczas mszy św., sabat przed domem Jarosława Kaczyńskiego, splugawienie pomnika Ronalda Reagana świadczą o tym, że walka o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci stała się głównym – oprócz rozmontowywania rodziny przez ideologię gender – postulatem nowych komunistów.

Brak instynktu samozachowawczego u młodocianej w większości chuliganerii z kobietami na czele świadczy, że działania te mają podkład demoniczny. Wielki myśliciel Søren Kirkegaard w 1848, roku opublikowania „Manifestu komunistycznego”, zanotował w dzienniku: „Chciałbym napisać książkę o opętaniu przez Diabła w dzisiejszych czasach i ukazać, jak ludzkość, która oddaje się Diabłu w naszych czasach, robi to masowo. Ludzie dlatego skupiają się w stada, aby mogła nimi zawładnąć naturalna i zwierzęca histeria, aby mogli mieć poczucie bycia poza sobą”. Tych ludzi trzeba próbować przed diabelskim opętaniem ratować dostępnymi nam prostymi środkami, najlepiej policyjnymi, zanim ich przestępstwa osiągną zamierzony przez nich efekt. Niech nie mają podłej satysfakcji, że już zdążyli napaskudzić nam na ołtarze.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts