Stop Bzdurom "Margota" atakuje Trzaskowskiego ws. aborcji: "Ty też masz wypie***lać"

Tak kończy się umizgiwanie do lewicowych radykałów, nawołujących do legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych. Rafał Trzaskowski dwukrotnie pojawił się na ostatnich protestach feministek w Warszawie, a mimo to usłyszał od kolektywu Stop Bzdurom zdecydowane: "Trzaskowski, ty też masz wypie***lać".

Rafał Trzaskowski brał udział w dzisiejszym proteście skrajnych feministek przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej.

"Nie ma zgody na to piekło, które PiS szykuje kobietom. Niestety ta władza zachowuje się w sposób niewiarygodnie cyniczny, w środku epidemii prowokuje nas do tego, by protestować"

– mówił prezydent stolicy na nagraniu opublikowanym na Facebooku.

Podkreślił, że jest na proteście jako prezydent Warszawy, sprawdza, czy wszystko przebiega w bezpieczny sposób i apeluje do zgromadzonych, żeby zachowywać się zgodnie ze wszystkimi środkami ostrożności.

W piątek wieczorem odbyła się wcześniejsza demonstracja. Wówczas prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski także umieścił w mediach społecznościowych wideo, z którego wynikało, że jest wśród protestujących. 

Z kolei w dniu wydania orzeczenia przez Trybunał na profilu m. st. Warszawy na Twitterze pojawiła się grafika z Warszawską Syrenką, którą przecina charakterystyczna błyskawica - symbol sprzeciwu przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. 

Wszystkie te zabiegi... na marne. Kolektyw Stop Bzdurom - wpływowy w środowiskach LGBT i skrajnej lewicy - bezpardonowo potraktował umizgi Trzaskowskiego. Michał Szutowicz pseudonim "Margot" i jego koledzy oraz koleżanki zamieścili w mediach społecznościowych taką oto odezwę do włodarza stolicy:

NIE. Trzaskowski, ty też masz #wypierdalać. Ten protest jest spowodowany tym, że przez lata waszych neoliberalnych rządów broniliście zastanego "kompromisu" aborcyjnego. Prawa Kobiet to nie jest wasza kampania reklamowa chuje. Rząd na bruk, bruk na rząd. Na ten poprzedni też.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2020 r. Stop Bzdurom i celebrowany przez mainstreamowe media "Margot" zwyzywali Trzaskowskiego następującymi słowami: "Rafał frajer" i "zakłamany kutasiarz".

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo