Twarze Moskwy

  

Telewizja internetowa wMoskwie24, która zdobyła popularność dzięki poruszaniu tematów przemilczanych przez media rządowe i dziennikarzy „niepokornych w granicach rozsądku”, zabrała się za geopolitykę.

Geostrateg Sykulski, wspomagany przez specjalistę Szewko, syczał o strasznym kataklizmie, który sprowadzają na Polskę amerykańskie bazy wojskowe – symbol zniewolenia Polaków. Zapomniał tylko dodać, że przecież Putin z Łukaszenką nas wyzwolą. Wystarczy, że patrioci poproszą. Tymczasem grozi nam wciągnięcie przez Amerykanów a to do wojny na Bliskim Wschodzie, a to (przez?/za?) rosyjski odwet za popieranie Białorusinów. Oczywiście biskup Grześ ostrzega przed okupacją Polski przez wojska USA, które zapewne popędzą Polaków pod lufami karabinów przeciwko jego ekscelencji Putinowi, jak zwykł mawiać Korwin. Dla najmniej wymagających Paweł Ziemiński, założyciel sekty Wierni Polsce Suwerennej i czołowy żydożerca nigdy nienapiętnowany przez „Wybiórczą”, zapowiedział walkę o niepodległość czynem. Powstanie przeciw okupantowi ma się zacząć od demonstracji przeciwko bazom amerykańskim w Łasku. Następnie akcja zostanie rozszerzona „wszędzie tam, gdzie stacjonują wojska USA”. Kulminacja wyganiania nastąpi 1 maja 2021 roku pod pałacem imienia Stalina, jak zapewnia Marek Włodarczyk, nieustraszony patriota z Bełchatowa – „Wojska USA precz z Polski”, inaczej czeka nas los Hiroszimy. Patriotów wspomagają nawet siły nadprzyrodzone. Oto jasnowidz Jackowski ostrzega przed wplątaniem Polski w wojnę przez USA. Wojna miała wybuchnąć już wiosną tego roku w Kurdystanie, ale ponieważ się spóźniła, została przez jasnowidza przesunięta na listopad. Mamy więc gromadzić leki i żywność. Obrońmy niepodległość – wzorem Łukaszenki.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts