Druga fala krytykanctwa

  

Wraz z drugą falą epidemii koronawirusa pojawiła się zmasowana krytyka działań rządu. I to jeszcze zanim ten cokolwiek uczynił. Z podobną falą krytyki mieliśmy do czynienia już w marcu.

Polska miała wtedy radzić sobie z epidemią najgorzej w Europie. Okazało się jednak, że spośród państw europejskich poradziliśmy sobie najlepiej nie tylko z koronawirusem, lecz także z kryzysem ekonomicznym. Obecnie sytuacja epidemiologiczna i gospodarcza jest inna i inną strategię przyjmuje rząd. Na jej efekty przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak jest w Polsce grupa ludzi, która tak jak wiosną, tak i teraz życzy Polakom jak najgorzej. To opozycyjni politycy i publicyści. Oni chcieliby, żeby rząd PiS wywrócił się chociażby za cenę zdrowia i bezpieczeństwa Polaków. Miejmy nadzieję, że na przekór im rząd poradzi sobie tak dobrze, jak pół roku temu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts