Kasta się stara, bardzo

  

Trzeba przyznać, że niektórzy sędziowie w ostatnich dniach bardzo, ale to bardzo się starali, aby potwierdzić, że w pełni zasługują na miano kasty. Ich decyzje w sprawach Romana Giertycha i Ryszarda Krauzego, jak i syna tego ostatniego pokazują, że istnieje grupa obywateli mogąca liczyć na zupełnie inne traktowanie niż reszta Polaków.

Nic to, że pierwsi są podejrzewani o wielomilionowe oszustwo, a zarzuty są bardzo poważne. Nic to, że syn Ryszarda Krauzego skatował bezbronnego człowieka tylko dlatego, że ów człowiek wykonywał swoją pracę. Współpracownicy zawieszonego adwokata (tymczasem przebywającego w szpitalu) i trójmiejskiego milionera, jak i on sam, już zostali przez usłużny sąd wypuszczeni. Podobnie jak w Gdyni syn milionera. Ciekawe, co musi się w Polsce stać, aby wszyscy byli wobec prawa równi? Bo na razie „pokrzywdzeni” mogą czuć się ci bandyci, którzy w weekend skatowali w Warszawie motorniczą za to tylko, że wymagała od nich noszenia maseczek. Siedzą w areszcie. A w czym są gorsi od Aleksandra K.?


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts