Giertychowie na froncie z reżimem

  

Była już próba otrucia, ciężki stan Romana Giertycha, a nawet odczytywanie zarzutów przez prokuratora w stanie nieświadomości podejrzanego w aferze gospodarczej. Teraz komediodramat rodziny mecenasa poszerza się o skargi na molestowanie seksualne, którego mieli dopuścić się agenci CBA w mieszkaniu adwokata Platformy.

Nie rozstrzygając, kto ma rację w sporze o postawienie zarzutów i zatrzymanie – skalę materiału dowodowego oceni sąd – nietrudno dostrzec komizm sytuacji. Otóż 15 października córka mecenasa Maria w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” określiła zachowanie agentów CBA podczas przeszukania jako „dosyć kulturalne” i nienaganne. Po zaledwie czterech dniach Barbara Giertych ujawniła, że funkcjonariusze „robili dwuznaczne propozycje” 20-latce. Czy rodzina byłego lidera LPR może w końcu ustalić jedną spójną wersję na froncie z „pisowskim reżimem”?

 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts