Reprezentacyjny powiew świeżości

  

Bardzo przekonującym zwycięstwem 3:0 nad niewygodnym przeciwnikiem z Bośni i Hercegowiny Jerzy Brzęczek zapewnił sobie spokój przynajmniej do listopadowych meczów kończących Ligę Narodów.

Polacy są liderami, ale zarówno piłkarze, jak i prezes Boniek studzą emocje, bo doskonale wiedzą, że nie oddaje to rzeczywistego układu sił w naszej grupie. Październikowe spotkania polskiej reprezentacji, zwłaszcza ostatnie z Bośniakami, wreszcie pokazały, że selekcjoner ma pomysł na drużynę. Szybka, kombinacyjna gra, widowiskowe akcje, ładne bramki, kontrola boiskowych wydarzeń, na co wpływ miało z pewnością wykluczenie jednego z Bośniaków – taką reprezentację chcielibyśmy oglądać zawsze. Do tego coraz śmielej poczynający sobie młodzi zawodnicy, jak Jakub Moder, Sebastian Walukiewicz czy Kamil Jóźwiak, którzy wkrótce mogą stać się jej pierwszoplanowymi postaciami. Smakujmy ten sukces, pamiętając wszak, że prawdziwa weryfikacja wartości reprezentacji nastąpi w listopadzie w meczach z wymagającymi rywalami z Włoch i Holandii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts