"Wpis jest zleceniem na morderstwo". Mazurek nie przebiera w słowach po aktywności Wałęsy

Ten haniebny wpis jest swoistym zleceniem na morderstwo; nienawiść odbiera ludziom rozum, a wpis Lecha Wałęsy jest tego dobitnym przykładem - tak europosłanka PiS Beata Mazurek skomentowała w piątek wpis na Facebooku b. prezydenta Lecha Wałęsy.

Bartek Kosiński

W piątek Wałęsa napisał na swoim Facebookowym profilu, że "zawsze ostrzegał przed Kaczyńskimi i ich kumplami". "Zawsze uważałem, że prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji" - dodał polityk.

Odnosząc się do słów byłego prezydenta, europoseł Mazurek wskazała, że "podżeganie do przestępstwa to zachowanie mafiozów". - Ten haniebny wpis, jest swoistym zleceniem na morderstwo. Nienawiść odbiera ludziom rozum. Wpis Wałęsy jest tego dobitnym przykładem - czytamy.

Wpis Wałęsy ma związek z czwartkowym zatrzymaniem adwokata Romana Giertycha i biznesmena Ryszarda K. przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jak poinformowała w piątek poznańska prokuratura, zatrzymanym i innym osobom przedstawiono zarzuty dot. przywłaszczenia i wyprowadzenia w latach 2010-2014 ze spółki deweloperskiej kwoty ok. 92 mln zł.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Beata Mazurek #Lech Wałęsa

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo