Model na dworcu

  

Minister Sławomir Nowak, który o świcie biega po dworcu i sprawdza, czy wdrażanie nowego rozkładu jazdy pociągów nie spowodowało katastrofy, to widok wart każdych pieniędzy. Widać z tego, że nie tylko przeciętny Kowalski wie, jak fatalnie działa PKP, odpowiedzialny za to minister także. Po doświadczeniach ostatnich lat, gdy bałagan sięga zenitu, Polacy przyzwyczaili się że na kolei jest jak w PRL. Pociągi się spóźniają, psują, niekiedy wykolejają, a niestety też tragicznie zderzają, a minister z gospodarskimi wizytami lustruje od święta (kiedyś w Dzień Kolejarza, dziś w dzień nowego rozkładu) „stan kolei”. Jedynym novum tej kpiny w biały dzień i sposobu uprawiania propagandy jest Twitter, dzięki któremu zadowolony z siebie minister celebryta może ogłaszać o 7 rano z Dworca Centralnego: „Na DC spokój. Inne dworce także. Syt. na bazie IC na Grochowie opanowana”. I wrzucać fotki z telefonu. Otóż wszyscy wiemy, że sytuacja nie jest opanowana. Polacy jeżdżą koleją w urągających dużemu państwu UE warunkach, a PKP zarządzają – za ciężkie i nienależne im w gruncie rzeczy pieniądze – partyjni nominaci. Za to m.in. odpowiada biegający wczoraj po dworcu były model, któremu, traf chciał, zdarzyło się, na nasze nieszczęście, tym wszystkim zarządzać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl