Pytanie do leminga

  

Słyszałeś, drogi lemingu, o tym, jak poseł PO Halicki zasugerował, że Marta Kaczyńska wyłudziła pieniądze w związku ze śmiercią swojego Ojca? Pewnie poczułeś niesmak. Ale szybko zapomniałeś. Żyjesz bowiem w przeświadczeniu, że Ciebie to nie dotyczy. Skoro jednak premier traktuje rodziny ofiar 10 kwietnia 2010 r. jak Halicki, to znaczy, że Twoją rodzinę i Ciebie potraktowaliby tak samo, jeśli będzie się im to opłacało. A właściwie gorzej. Bo jesteś bezbronny. Anonimowy. Bo niewielu się za Tobą ujmie. Więc zadaj sobie kilka pytań. Czy jeśli, nie daj Boże, coś się stanie Twoim bliskim, chcesz, by w ich ciałach zaszywano nieczystości? Chcesz nigdy nie być pewien, kogo pochowałeś? Chcesz żyć w świecie, w którym, gdy zaczniesz dociekać prawdy, władza zrobi wszystko, żeby zamknąć Cię w psychiatryku? Spójrz na swoją rodzinę. Chcesz, żeby przeżywała, jeśli, nie daj Boże, coś Ci się stanie, ten sam koszmar? Żeby, jeśli akurat będzie to na rękę władzy, kolejny Halicki obrażał Twoje dzieci? Chyba jednak nie. Możemy się politycznie różnić, ale wiemy, co to szacunek dla swoich bliskich. Więc wyciągnij wnioski. No, chyba że się co do Ciebie mylę. Ale wtedy naprawdę nie mamy już o czym ze sobą rozmawiać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts