Pytania do Katariny Barley

  

„Którą część swojego niemieckiego know-how chciałaby Pani wykorzystać, jeśli chodzi o głód, pani @katarinabarley? Ten, który pochodzi ze Stalingradu, Leningradu czy Warszawy?” – zapytał rzecznik rządu węgierskiego Zoltan Kovacs i porównał wypowiedzi Katariny Barley do zachowań niemieckiego wermachtu podczas II wojny światowej.

Pani Barley (po polsku Jęczmień), która stwierdziła, że „państwa, takie jak Polska i Węgry, trzeba finansowo zagłodzić”, ubolewała również, że „nasze pieniądze z podatków trafią do reżimów, takich jak Orbán i Kaczyński, które koncentrują się głównie na pieniądzach i wpychają je do własnych kieszeni”. Jednak w telewizji Russia Today Deutsch oświadczyła: „Pielęgnujemy bardzo bliskie relacje z Rosją. Rosja zawsze była naszym partnerem i takim pozostanie”. Jakieś sentymenty panią naszły, pani Jęczmień? Dlaczego pani kłamie, że „zarówno Jarosław Kaczyński, jak i Viktor Orbán wykorzystują walkę z COVID-19 do wprowadzania rządów sprzecznych z zasadami zjednoczonej Europy”? A w wywiadzie dla „Deutsche Welle” mówi pani, że „działania polskiego rządu niczym nie różnią się od działań władzy komunistycznej”? Czyżby rozmawiała pani z mamą Aleksandry Dulkiewicz?

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts