Zgrupowanie kadry narodowej... w "czerwonej strefie". PZPN wysłał piłkarzy do Sopotu

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do spotkania towarzyskiego z Finlandią. Polski Związek Piłki Nożnej zorganizował im zgrupowanie... w "czerwonej strefie". Kadra zbiera się w Sopocie - bez zakażonych koronawirusem trenera Brzęczka oraz Piotra Zielińskiego.

Zdjęcie ilustracyjne
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Piłkarze reprezentacji Polski od wczoraj zbierają się w hotelu w Sopocie, a dziś oficjalnie rozpoczęli zgrupowanie. Większość czasu spędzą w Trójmieście. Dopiero 13 października przed południem wylecą czarterem z Gdańska do Wrocławia na mecz z Bośniakami. Zgrupowanie odbywa się w Sopocie mimo tego, iż... to miasto znalazło się w czerwonej strefie powiatów, w których obowiązują największe obostrzenia w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem.

W samej kadrze również nie brakuje problemów związanych z COVID-19.  Na zgrupowaniu nie będzie zakażonego Piotra Zielińskiego z Napoli. Niedawno PZPN poinformował, że zgrupowanie rozpocznie się bez zakażonego koronawirusem selekcjonera Jerzego Brzęczka. Prawdopodobnie nie weźmie on udziału w spotkaniu z Finlandią. Dziś wieczorem sztab i piłkarze przejdą pierwsze badania pod kątem koronawirusa. Łącznie kadra zostanie przebadana trzykrotnie.

Kibice i dziennikarze są zaskoczeni tym, że PZPN zdecydował się organizować zgrupowanie w miejscu objętym obostrzeniami:

 

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#reprezentacja Polski #zgrupowanie #Sopot #koronawirus

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo