Lewica przerażona wyborem Czarnka na szefa MEN. "Ich ofensywa ideologiczna może zostać zahamowana"

Wybór Przemysława Czarnka na nowego ministra edukacji narodowej spotkał się z ogromnym atakiem środowisk oraz polityków lewicowych. Nowy szef MEN słynie z konserwatywnych poglądów, co szczególnie nie podoba się ideologom LGBT, którzy coraz śmielej wdrażali swoją propagandę do szkół.

Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Dzisiaj przed Ministerstwem Edukacji Narodowej odbył się protest przeciwko powołaniu Przemysława Czarnka na stanowisko szefa resortu edukacji oraz nauki i szkolnictwa wyższego.

Politolog dr Krzysztof Kawęcki w rozmowie z portalem Niezalezna.pl ocenił, że, mimo wściekłych ataków środowisk lewicowych, decyzja o wyborze Przemysława Czarnka (na szefa MEN -red.) to dobry ruch Prawa i Sprawiedliwości.

- Ta agresja ze strony środowisk lewicowych wynika z tego, że mają świadomość jak ważna jest edukacja, jak ważna jest indoktrynacja, którą oni próbują realizować w edukacji na różnych szczeblach, od przedszkola poprzez szkołą podstawową, średnią i szkołę wyższą

- ocenił politolog. 

- Ich zachowanie wynika z tego, że ta ich dotychczas dość bezkarna ofensywa ideologiczna może zostać po prostu w jakiś sposób zahamowana.

- stwierdził dr Krzysztof Kawęcki. 

W poniedziałek odbędzie się zaprzysiężenie Przemysława Czarnka na stanowisko ministra edukacji narodowej.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Ministerstwo Edukacji Narodowej #MEN #LGBT #lewica #dr Krzysztof Kawęcki #Przemysław Czarnek

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo