Dodatkowe funkcje w aucie? Wystarczy... fotel i dostęp do sieci!

Niemiecki koncern Audi zaoferował swoim klientom w Norwegii i Niemczech możliwość rezerwacji wybranych funkcji na żądanie (ang. functions on demand), nawet po zakupie pojazdu. Otwiera to zupełnie nowe możliwości indywidualizacji własnego samochodu. Funkcje można rezerwować online, w serwisie myAudi. Wprowadzając do oferty funkcje dostępne na żądanie, Audi wykonuje kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom jeszcze większej wygody podróżowania. W Polsce rozwiązanie to będzie dostępne od lutego 2021 r.

mat. pras.

Wprowadzając do oferty funkcje dostępne na żądanie, Audi wykonuje kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom jeszcze większej wygody podróżowania. W Polsce rozwiązanie to będzie dostępne od lutego 2021 r.

Od teraz kupujący mogą elastycznie i w zależności od potrzeb rezerwować różne funkcje w zakresie oświetlenia, systemów wspomagania kierowcy i infotainmentu. Functions on demand jest dostępne dla w pełni elektrycznych modeli linii e-tron oraz dla nowych A4, A5, A6, A7, Q5, Q7 i Q8. W dalszej kolejności Audi rozszerzy tę usługę na całą gamę modelową. To, które funkcje można w ten sposób zarezerwować, zależy od modelu pojazdu i rynku na którym jest sprzedawany. Na przykład w Audi e-tron i e-tron Sportback, w ramach pakietu oświetlenia klienci mogą zamienić reflektory LED na matrycowe Matrix LED z automatycznie uruchamianą wiązką świateł drogowych. Pakiet infotainment obejmuje nawigację MMI navigation plus i interfejs Audi smartphone interface. 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Konrad Wysocki
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo