Biden zdał egzamin… ósmoklasisty

  

17 września w Rzymie Armand Duplantis przeskoczył o tyczce 6 m 15 cm, bijąc obowiązujący od 1994 r. rekord świata Sergieja Bubki. W nocy z 29 na 30 września w Cleveland w stanie Ohio padł inny, polityczny rekord. Jeszcze żaden kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych nie musiał pokonać poprzeczki zawieszonej tak nisko.

Dla Joego Bidena w debacie sukcesem był każdy scenariusz, w którym nie miała miejsca jego implozja na scenie. Biden nie pomylił imion własnych dzieci, Arizony z Antarktydą ani tysiąca z milionem, więc zasadniczo zaliczył test. Nie oznacza to oczywiście wcale, że pokazał się jako kandydat z wizją, mogący porwać miliony. Pokazał, że przez 90 minut jest w stanie zaprezentować kompetencje intelektualne mniej więcej na poziomie tych wymaganych na egzaminie ósmoklasisty. Jeśli chodzi o Donalda Trumpa, to przed następnymi debatami kandydat republikanów musi sobie wziąć do serca zasadę, którą wpajają swoim podopiecznym trenerzy boksu. Kto szuka nokautu za wszelką cenę, ten bardzo rzadko go znajduje.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts