System Nowaka – czy tylko?

  

CBA zatrzymało kolejne osoby w śledztwie związanym ze Sławomirem Nowakiem: byłego prezesa PKN Orlen Dariusza K. oraz Wojciecha T., który zasiadał w spółkach energetycznych za rządów PO-PSL. Pierwszemu już rok temu groził areszt w związku z zarzutami o niegospodarność, ale wpłacił kaucję.

Dariusz K. to także jeden z bohaterów afery podsłuchowej. „Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł. PiS nap…dalał. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz k…a, to paliwo może być nawet po 7 zł” – mówił K. Prokuratura zarzuca Nowakowi, że w zamian za korupcję pomagał K. i T. uzyskać intratne posady w spółkach skarbu państwa. Działo się to w czasie, gdy był on szefem gabinetu premiera Donalda Tuska oraz pełnił funkcje ministerialne.

Czyżby Nowak zaczął sypać?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts