Ponieważ stadiony sportowe na całym świecie w czasie pandemii są w zasadzie całkowicie puste lub tylko częściowo wypełnione, ekipa zajmująca się reklamą serii zrobiła wszystko, co jej w mocy, aby spowodować uczucie przebywania w tłumie podczas meczu NFL nadawanego na żywo w telewizji.

Jak podaje portal wprost.pl, krzesełka stadionu zostały wypełnione kartonowymi bohaterami „South Parku”. Pojawił się oczywiście Eric Cartman, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Jerome McElroy i inni - w sumie 1800 mieszkańców tytułowego miasteczka. Co więcej - każdy z nich przestrzega przepisów wyznaczonych na czas pandemii i ma na sobie maskę. Zdjęcia z wydarzenia udostępnili sami twórcy serialu na Facebooku.

Oficjalny opis odcinka brzmi: „Randy próbuje pogodzić się ze swoją rolą w wybuchu pandemii COVID-19, podczas gdy koronawirus stał się nie lada wyzwaniem dla mieszkańców South Parku. Dzieci wracają do szkoły, jednak szybko orientują się, że nic nie jest, jak dawniej – ani ich nauczyciele, ani ich klasa, ani nawet Eric Cartman”.


„Miasteczko South Park” to amerykański serial animowany dla dorosłych tworzony przez Treya Parkera i Matta Stone'a. Główni bohaterzy to czterej chłopcy – Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick. Premierowy odcinek serialu wyemitowany został w amerykańskiej telewizji w sierpniu 1997 roku i od tamtej pory produkcja cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Wybrane odcinki i sezony serialu oglądać można na Netfliksie.