Polska ponad ambicjami

  

Choć wydawało się, że konflikt pomiędzy koalicjantami doprowadzi do zakończenia współpracy w dotychczasowej formule Zjednoczonej Prawicy, udało się zawrzeć nową umowę koalicyjną. To nie były łatwe rozmowy, bo o ile prezes Jarosław Kaczyński i nasi mniejsi koalicjanci byli zgodni, że ostatnie pięć lat to był dobry czas dla Polski i nasz projekt powinien być kontynuowany, o tyle pojawiły się różnice co do sposobu jego dalszej realizacji.

Polityka to gra zespołowa, w której każdy zawodnik ma swoją rolę, lecz to do kapitana drużyny należy nadawanie tempa grze. Musimy się wzajemnie szanować, rozmawiać, szukać wzajemnego zrozumienia, ale w obliczu wyzwań, które stoją przed naszym obozem politycznym, nie można manifestować partykularnych interesów swoich ugrupowań. Cieszę się, że udało się zawrzeć porozumienie i zakończyć niepotrzebne nikomu, a dające jedynie satysfakcję opozycji bujanie łodzią dobrej zmiany. To pokazuje, że w Zjednoczonej Prawicy najważniejsza jest troska o Polskę, a jak pokazują badania, Polacy chcą kontynuowania dobrej polityki realizowanej przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prawo i Sprawiedliwość przy wsparciu naszych koalicjantów.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts