Prymitywna prowokacja

  

Tuż przed koncertem „Solidarni z Białorusią” otrzymaliśmy od kierownictwa PGE Narodowy informację, jakoby przedstawiciele klubów „GP” grozili, że będą zakłócali przebieg koncertu. Oczywiście to był kolejny etap wojny hybrydowej skierowanej przeciw środowisku Strefy Wolnego Słowa.

Prymitywizm i brak rozeznania służb rosyjskich mocno zdumiał. Wystarczyło bowiem niewiele wysiłku, żeby się dowiedzieć, że od początku swojej działalności kluby „GP” wspierały działania narodów, które walczyły o swoją niepodległość. Może warto przypomnieć, że w 2008 r. kluby „GP” były organizatorami protestów wobec barbarzyńskiej agresji Rosji na Gruzję. „Wolna Gruzja” „Norymberga dla Putina”, „Czechosłowacja 1969 – Gruzja 2008” – pod takimi hasłami odbyły się demonstracje przed konsulatami rosyjskimi w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. 8 marca 2014 r. jednocześnie przed konsulatami Rosji i przed ambasadą Rosji w Warszawie kluby „GP” razem z NSZZ „Solidarność” zorganizowały ogólnopolskie manifestacje protestu przeciw napaści Rosji na Ukrainę. I na koniec, popieramy i będziemy popierali wszystkie działania mające na celu wsparcie Białorusinów w ich walce o wolność!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts