Co siedzi w głowie Tuska

  

Oj, spać nie może ten Donald Tusk, odkąd Donald Trump został prezydentem USA. Od czterech lat nie jest przecież, on, Tusk, najważniejszym (jego zdaniem) Donaldem w światowej polityce. Robi co może, aby umniejszyć znaczenie Trumpa, wbija mu kąśliwe (jego zdaniem) szpile na Twitterach przeróżnych, a raz to nawet był taki odważny, że umieścił zdjęcie dwóch Donaldów, na którym Tusk pokazuje Trumpowi, że do niego strzela z palca. Oczywiście fotomontaż. Oczywiście strzela w plecy. Teraz przyczepił się do Trumpowych podatków. Że niby Trump nie płaci. Oczywiście to fake news. Ale co to Tuska obchodzi? Coś tam w świadomości fanów Tuskowego Twittera zostanie.

Tylko tu mamy panie ekspremierze i eksprezydencie Europy mały problem. Grono pana fanów nieustannie się pomniejsza, a rozeznanie sytuacji politycznej u Pana coraz gorsze. Zupełnie odwrotnie niż u Donalda Trumpa.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts