Córka Natalii Kukulskiej śpiewa w kampanii społecznej. Pójdzie w ślady sławnej matki?

Córka Natalii Kukulskiej wzięła udział w kampanii społecznej promującej zdrowe żywienie. Choć media po publikacji piosenki wykonanej przez Anię Dąbrówkę wróżyły jej muzyczną karierę, to komentarz jej mamy nie pozostawia złudzeń. "Nie wkracza do show-biznesu. Mówi, że w przyszłości nie chce śpiewać" - powiedziała Pudelkowi Kukulska.

Ania Dąbrówka i Natalia Kukulska
instagram.com/nataliakukulska

15-letnia Ania Dąbrówka od lat kształci się muzycznie. Nic dziwnego, gdy ma się taką rodzinę. Ale okazuje się, ze wielka kariera na estradzie nie jest jej marzeniem.

"Moja córka nie została twarzą żadnej firmy. Jest twarzą kampanii społecznej, która propaguje zdrowe żywienie. Nagrała bardzo fajną piosenkę, muzycznie i tekstowo"

- powiedziała Natalia Kukulska w rozmowie z Pudelkiem.

"Ania od dawna niezwykle dba o to, co je. Ma hopla na tym punkcie. Nie wkracza do show-biznesu. Mówi, że w przyszłości nie chce śpiewać. Nie ma takich planów"

- dodała.


Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki zachęca młode pokolenie do zmiany nawyków żywieniowych. Utwór promuje program edukacyjny dla klas 1-3 szkół podstawowych, który przygotowany został przez ekspertów do spraw żywienia i doświadczonych pedagogów, aby pokazać dzieciom, że nawet mała zmiana na talerzu ma pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i stan środowiska. Może przywrócić ziemi bioróżnorodność, ograniczyć emisję gazów, oszczędzić hektolitry wody, uratować tysiące gatunków roślin i zwierząt - czytamy w opisie teledysku do "Przygotujmy lepszy świat". 

 

 

 Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo