Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Małopolski. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy inżynieryjne, technologiczne, chemiczne, IT, agencje reklamowe i marketingowe.

W ramach pierwszej edycji Programu Dobra Firma 2020 na uroczystej gali w hotelu Best Western Efekt wręczono siedem statuetek. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, Wojewoda małopolski Łukasz Kmita oraz Marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski. Partnerami wydarzenia są także: ARP, PARP, PFR, Info Vetiti, My Company Polska oraz TVP 3 Kraków.

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię gospodarczą Info Veriti, a także potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 52 najprężniej działających zwycięskich przedsiębiorstw Małopolski, z których finalnie wybrano 7 laureatów. W gronie nagrodzonych znaleźli się:

Najbardziej Efektywna Firma

HAND MADE MARCIN PALARCZYK ARTUR LALEWICZ sj. – Agencja reklamowa full service obsługująca największe polskie marki, oferująca przemyślaną strategię i kreację reklamową.

LEIER POLSKA S.A. – prowadząca działalność w ponad 40 lokalizacjach, gdzie funkcjonują cegielnie, zakłady prefabrykacji betonowej, wytwórnie ekranów akustycznych, salony samochodowe, zakłady mechaniczne, wytwórnie ziemi dla ogrodnictwa, hotele oraz świadczone są usługi w zakresie zarządzania i wynajmu nieruchomości.

Najlepszy Innowator

ATMAT Sp. z o.o – dynamicznie rozwijająca się polska firma produkcyjna, specjalizująca się w branży inżynierii przemysłowej.

SYNTHOS DWORY 7 Sp. z o.o – działalność Grupy opiera się na sprzedaży wyrobów chemicznych wykorzystanych jako surowce i produkty pośrednie w szerokiej gamie gałęzi przemysłu, w szczególności w przemyśle samochodowym, w branży opakowań i w branży budowlanej.

Najbardziej Efektywny Pracodawca

NKK SYSTEM NOWAK, KUKUŁKA, KORNIJASZ sj. – firma świadcząca usługi dla instytucji oraz klientów indywidualnych, oferująca sprzęt IT, komputery, peryferia oraz gotowe rozwiązania do biznesu.

TOBACCO TRADING INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o – firma działająca na polskim rynku wysokogatunkowych wyrobów tytoniowych oraz związanych z nimi akcesoriów. Znajdują się w czołówce firm specjalizujących się w imporcie i dystrybucji wyrobów tytoniowych oraz komplementarnych do nich produktów.

Nagrodę Specjalną ZPP otrzymała firma MORE BANANAS Sp. z o.o Sp.k. specjalizującą się w kampaniach reklamowych i wizerunkowych w mediach społecznościowych.

Pełna lista zwycięskich firm znajduje się na stronie nagrody.zpp.net.pl.

W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami

powiedział Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.


Artykuł pochodzi ze strony filarybiznesu.pl