Problemy zwykłych ludzi

  

Gdy piszę te słowa, nie wiem, jak zakończy się konflikt w Zjednoczonej Prawicy – mam nadzieję, że porozumieniem. Jednak z niepokojem czytam mejle od członków klubów „GP” i Czytelników mediów Strefy Wolnego Słowa, którzy zadają jedno pytanie: co się dzieje?

To są ci, którzy interesują się polityką na co dzień. Ale jest większa grupa tych, którzy wiedzę czerpią tylko z nagłówków gazet i wiadomości w telewizorze. Jednak i jedni, i drudzy mają podobne zmartwienia, podobne problemy. Martwią się, czy ich dzieci nie zarażą się w szkole koronawirusem, czy nie stracą pracy, jak pomóc rodzicom z głodową emeryturą, czy wystarczy im do przysłowiowego pierwszego. W razie choroby wpadają w furię, kiedy po spędzeniu całego dnia przy telefonie w końcu dowiadują się, że na telefoniczną konsultację z lekarzem specjalistą muszą czekać do grudnia. Że chcąc się zaszczepić przeciwko grypie, muszą zapisać się na kilkusetosobową listę w aptece. Takie i inne problemy ma dzisiaj przeciętny Kowalski, obojętnie jakie ma poglądy polityczne. Może wreszcie politycy, którzy są u władzy, i ci, którzy im tę władzę chcą odebrać, zrozumieją, że nie są pępkiem świata, że są zależni od tych, którzy im tę władzę dali.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts