Każdy musi kiedyś odpocząć - być może z tego założenia wyszedł prezydent Lech Wałęsa, który ma w ostatnich latach sporo obowiązków. Oprócz permanentnego krytykowania rządu, wygłasza jeszcze wykłady, podróżuje po kraju i spotyka się z Polakami. Niestety, jak sam twierdzi, zarabia zbyt mało, a domowy budżet nie wytrzymuje wydatków. Wskazuje nawet swoją żonę, jako winną tego, że na życie nie wystarcza mu 5-6 tysięcy złotych miesięcznie. 

Odpoczynek w jednym z krajowych kurortów może pozwolić na zapomnienie o troskach. Wałęsa w mediach społecznościowych dokładnie relacjonuje swój pobyt w uzdrowisku. Znaczną część najnowszych wpisów Lecha Wałęsy stanowią... posty kulinarne. Były prezydent fotografuje się podczas posiłków, tak by wszyscy mogli zobaczyć, co właśnie zjadł!

Ale jest też czas na aktywność fizyczną i relaks. Wałęsa wybrał się na spacer, wolny czas spędzał też na basenie oraz na zabiegach. Widać to na kolejnych zdjęciach:

Co warte podkreślenia - Wałęsa niemal nie rozstaje się z koszulką "Konstytucja". Jedyny wyjątek zrobił na basenie i na zabiegach, gdzie wystąpił w gustownym szlafroku bez tego napisu.