Jak nie zbudować CPK

  

Dochodzą do mnie głosy, że odnajduje się coraz więcej „cioć i wujków” z przeróżnych ministerstw chcących odcisnąć swoją pieczęć na dokumentach i decyzjach dotyczących budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Mnożą się w ostatnim czasie międzyministerialne ustalenia, spółka zarządzająca projektem CPK natrafia co i raz to na kolejne rafy w postaci konieczności uzgadniania swoich działań z kolejnymi, coraz bardziej egzotycznymi resortami i ludźmi. W przypadku projektu tak ważnego dla Polski, warunkiem powodzenia którego jest wyjątkowo sprawne zarządzanie i nietracenie czasu, to po prostu katastrofa. Być może niektórzy z Pań i Panów chcących dołożyć swoje „trzy grosze” do tego wyjątkowego projektu nie zdają sobie sprawy, że do położenia go wystarczy naprawdę niewiele, a jedynym warunkiem powodzenia jest to, aby właśnie uzgodnień międzyresortowych i pieczątek było jak najmniej. A pieniędzy na ogłaszanie nowych przetargów i prace przy budowie zdecydowanie więcej. 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts