Wiejski głupek w europarlamencie

  

Niestety, po raz kolejny musieliśmy wysłuchiwać antypolskich wypowiedzi europosłów PO w Parlamencie Europejskim. Tym razem ich haniebne wystąpienia miały miejsce podczas debaty nad raportem o praworządności i sytuacji osób LGBT w Polsce przygotowanym przez eurodeputowanego Juana Fernando Lópeza Aguilara.

Oczywiście nie mogło zabraknąć wystąpienia komisarz Věry Jourovej, która ponownie zagroziła polskim władzom utratą unijnych środków. W imieniu europosłów PO głos zabrał Andrzej Halicki, który w wystąpieniu pełnym kłamstw apelował o poparcie raportu, mówiąc: „Ten raport musimy przyjąć, bo on po prostu, niestety, jest prawdziwy”. Jeżeli Halicki chce dalej szkodzić Polsce, to warto przypomnieć, co o nim mówili jego koledzy w ujawnionej rozmowie Radosława Sikorskiego i byłego prezesa Orlenu Jacka Krawca, który mówiąc o współpracownikach Grzegorza Schetyny, powiedział: „To też jest kwestia jakości ludzi, których masz koło siebie. Halicki ku**a, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki, no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku**a, debil” – mówił Krawiec. Jeżeli to prawda, to ja sobie nie życzę, żeby w moim imieniu w PE wypowiadał się przysłowiowy wiejski głupek!
 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts