Nowak tonie, a Tusk milczy…

  

Sprawa korupcyjna byłego budowniczego dróg na Ukrainie wybuchła w lipcu, a po dwóch miesiącach odnajdują się kolejne potężne dowody. Służby odkryły specjalne skrytki z gotówką, gdzie w różnych walutach było ok. 4 mln zł.

Wydaje się, że Sławomira Nowaka już nic nie uratuje – droga do politycznej kariery została dla niego ostatecznie zamknięta. Wszystko wskazuje też, że były minister w rządzie PO-PSL nie wywinie się tak łatwo od odpowiedzialności karnej. W tym wszystkim zastanawia zachowanie Donalda Tuska – ma on zawsze tak wiele do powiedzenia na Twitterze, a aresztowania Nowaka jakoś nie zdążył skomentować. Korupcyjna afera na Ukrainie uderza jednak pośrednio również w niego – Nowak należał do grona najbliższych współpracowników ówczesnego premiera, który był dla niego kimś w rodzaju mentora. Wymowna ta cisza, a… sprawa jest rozwojowa.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts