Na Instagramie Cichopek pokazała zdjęcie z córką wpatrzoną w smartfona. "Kto był w szkole dobry z matematyki? Ręka w górę" - zaczyna. W dość długim poście zachwala zalety apki i przyznaje, że jest ona po to, "żeby uczyć dzieci matematyki w inteligentny, zabawny i edukacyjny sposób".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto był w szkole dobry z matematyki? Ręka w górę 🖐🏻 Idealnym sposobem na doskonalenie umiejętności matematycznych u dzieci poprzez zabawę jest aplikacja @hejalbert.pl Obecnie można ją testować 60 dni za darmo! Albert powstał po to, aby nauka matematyki była zrozumiała i przyjemna. Zawiera oparte na rzeczywistości przykłady i ćwiczenia. Aplikacja Hej Albert jest opracowana przez doświadczonych pedagogów, żeby uczyć dzieci matematyki w inteligentny, zabawny i edukacyjny sposób. Moja córka nie mogła się oderwać. Sprawdźcie sami. Link do apki macie w bio. Świetna sprawa! @hejalbert.pl #albert #hejalbert #matematyka #matematykadladzieci #zabawainauka #dziecko#szkoła #edukacja #aplikacja #dladzieci

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Niestety, choć aplikacja, którą poleca Kasia, służyć ma nauce, bo przeznaczona jest do nauki tabliczki mnożenia, post spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami.