Samotny jeździec na peronie w Swarzędzu... Tak, to Ryszard Petru w drodze do Berlina!

Ryszard Petru ma pecha do podróży. Gdy leciał na Maderę, jego zdjęcia obiegły większość tabloidów. Tym razem pojechał do Berlina, ale po drodze... doszło do awarii pociągu. - Wysiadka w Swarzędzu - napisał były polityk, dodając stylową fotkę z peronu.

Zdjęcie ilustracyjne
twitter.com @Ryszard Petru

Były szef Nowoczesnej Ryszard Petru uwielbia podróżować, co pokazał już w przeszłości, kiedy to wyruszył na słoneczną Maderę, by odpocząć. Miał prawo się zmęczyć, gdyż w Sejmie trwała właśnie "akcja protestacyjna" opozycji. Tym razem Petru postanowił udać się w innym kierunku. Swoją relacją z podróży pochwalił się na Twitterze.

- Pociąg Warszawa-Berlin. Kolejna awaria. Wysiadka w Swarzędzu 

- napisał Petru, dodając zdjęcie, w którym stoi na peronie - ubrany elegancko, z walizkami, w okularach przeciwsłonecznych. Zapachniało wielkim światem!

Wpis Ryszarda Petru rozgrzał internet do czerwoności. Pojawiają się prośby, by... nie wyjeżdżał z Polski, fani politycznego kunsztu dawnego samozwańczego lidera opozycji tęsknią też za jego działaniami w Sejmie. Pojawiają się też porównania z innym politykiem, który kojarzy się głównie z awariami...

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Ryszard Petru

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo