Cyrk z Margot w roli głównej

  

Czy kogoś z Państwa obchodzą rozterki tożsamościowe Michała Szutowicza? Odkąd ów jegomość, który każe na siebie mówić Margot, wyszedł z aresztu, nie przestaje przynudzać, a przy okazji odgrażać się w mediach. Nieszczęśnik spróbuje obalić rząd, po drodze chce zniszczyć tradycyjną rodzinę, marzy o profanacji pomników Chrystusa, a rodziców nazywa „starymi”.

Cały ten bełkot okraszony jest stekiem wulgaryzmów. Cóż, najwyraźniej taki jest stan umysłu osobnika, z którym mimo to robi się wywiad za wywiadem, jakby człowiek ten miał coś rzeczowego do powiedzenia. Otóż, drodzy dziennikarze, doskonale wiecie, że nic konstruktywnego z ust Michała Szutowicza nie padnie, chyba że odnotowane jako ciekawostka żądanie, by nie traktować go ani jako mężczyzny, ani jako kobiety. Dlaczego żaden z was nie zapyta w końcu: a co nas obchodzi to, kim się, człowieku, czujesz? 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts