Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska zakażona koronawirusem. "Czuję się dobrze"

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska (PiS) jest zakażona koronawirusem. Jak powiedziała, czuje się dobrze. Po powrocie z urlopu, kiedy doszło do zakażenia nie miała kontaktów służbowych.

fot. Telewizja Republika

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska (PiS) jest zakażona koronawirusem. Jak powiedziała, czuje się dobrze. Po powrocie z urlopu, kiedy doszło do zakażenia, nie miała kontaktów służbowych.

- Badanie na koronawirusa wykonałam zapobiegawczo po powrocie z urlopu, działając odpowiedzialnie, żeby nikogo nie narazić. Wynik okazał się pozytywny

- przekazała poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Dodała, że nie miała po urlopie kontaktów służbowych, a jedynie styczność z niewielką grupą osób. Zapewniła, że o kontaktach tych powiadomiła sanepid.

Gosiewska powiedziała ponadto, że czuje się dobrze. - Wszystko jest w porządku - podkreśliła.

W sierpniu koronawirusa wykryto w senatora PSL-Koalicji Polskiej Jana Filipa Libickiego, później też u senatorów: Artura Dunina (KO) i Ryszarda Bobera (PSL-KP) oraz posłów PSL-KP: Dariusza Klimczaka i Andrzeja Grzyba oraz - jak informowały media - posła PiS Witolda Czarneckiego. O swym zakażeniu informował też kilka dni temu minister w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski.

O tym, że wicemarszałek Małgorzata Gosiewska jest zakażona SARS-CoV-2, poinformował wcześniej portal wyborcza.pl.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#koronawirus #Małgorzata Gosiewska

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo