Brawo kibice Górnika Konin!

  

„Takie łapanki Warszawa widziała ostatnio podczas okupacji hitlerowskiej. Bardzo dużo podobieństw” – taki oto idiotyczny wpis o protestach w Warszawie w sprawie Michała Sz. umieścił prezydent Konina Piotr Korytkowski z PO. W tej samej sprawie głos zabrali kibice Górnika Konin, wywieszając transparent „Konin wolny od LGBT”.

Reakcja prezydenta? „Nie ma mojej zgody na sianie nienawiści, na dzielenie ludzi”. Czyli wszystko jasne: porównywanie do hitlerowców nie jest dzieleniem ludzi, natomiast demonstrowanie przez kibiców, że chcą, by ich miasto wolne było od skrajnej ideologii, której przedstawiciele profanują narodowe i religijne symbole, to nienawiść. Czytam na lokalnym portalu, co Korytkowski obiecywał mieszkańcom w kampanii: aktywni seniorzy, posiłki w szkolnej stołówce, było też hasło – uwaga! – „rodzina w Koninie”. O tym, by rodzina ta miała składać się z dwóch facetów, nic nie ma. Czyli wszystko zgodnie z planem Rafała Grupińskiego, który wspierał Korytkowskiego w kampanii osobiście: do wyborów na ten temat cisza, a po nich zabierzemy się za pranie mózgów mieszkańców. Kibice Górnika Konin, broniący w tej sprawie zdania większości mieszkańców, pokazali tę hipokryzję.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts