Policjanci wypatrzyli w samochodzie kobietę ściganą listem gończym

Policjanci zatrzymali 26–letnią kobietę ściganą listem gończym, którą wypatrzyli, gdy podróżowała samochodem na miejscu pasażera. Była poszukiwana od dwóch lat. Trafiła już do więzienia, gdzie odsiedzi 2 lata za oszustwa – podała we wtorek oświęcimska policja.

pxfuel

Rzecznik oświęcimskich policjantów asp. szt. Małgorzata Jurecka poinformowała, że kobieta została zatrzymana na trasie z Oświęcimia do Kęt.

- Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci, zajmujący się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, jechali tą drogą. Przejeżdżając obok osobowego opla na miejscu pasażera dostrzegli kobietę bardzo podobną do 26–latki poszukiwanej od dwóch lat listem gończym w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności za oszustwa 

- podała.

Funkcjonariusze natychmiast zawrócili. - Włączając sygnały uprzywilejowania dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Kiedy pojazd zjechał na pobocze przystąpili do kontroli. Po sprawdzeniu danych osobowych policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia i zatrzymali 26–latkę. Kobieta trafiła do oświęcimskiej komendy, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi następne dwa lata – zrelacjonowała Jurecka. 

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#policja #Oświęcim #więzienie #kraj #list gończy

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo