Lobby LGBT atakuje ministra Raua. Najwięcej emocji budzi jeden z wpisów na Facebooku

Wybór prof. Zbigniewa Raua na ministra spraw zagranicznych wywołał prawdziwą lawinę hejtu ze strony lewicowych polityków oraz ich sympatyków. Spowodowane jest to tym, że nowy szef dyplomacji słynie z konserwatywnych poglądów - czytamy w weekendowym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie".

Zbigniew Rau
fot. Jan Sroda/Gazeta Polska

Najwięcej emocji lewicowców budzi wpis Zbigniewa Raua na Facebooku, w którym profesor ostrzegał przed zagrożeniami związanymi z szerzeniem ideologii LGBT.

„W ostatnich miesiącach niemal codziennie bombardowani jesteśmy kolejnymi inicjatywami lobby LGBT. Pod płaszczykiem walki o tolerancję i nawoływanie do akceptacji odmienności seksualnych toczy się bezpardonowa walka o podważenie podstawowych wartości naszej cywilizacji” – objaśniał Rau.

– Nowy minister wsławił się sformułowaniami, które raczej nie zdobędą mu przychylności w UE. To są poglądy dalekie od tych, jakie powinien reprezentować dyplomata. Jego słowa kierowane do osób LGBT są problematyczne. Ponadto nie jest to osoba znana z działalności dyplomatycznej, bez szerokich znajomości w Unii i w reszcie świata. Nie jest rozpoznawalny za granicą – oceniła w TVP1 posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

Atak na nowego ministra spraw zagranicznych przypuściły także od razu lewicowe media. – Rau zapłacił na Facebooku za promocję postu, w którym przekonywał mieszkańców województwa łódzkiego, że trzeba przeciwstawić się europejskiej „cywilizacji śmierci”. Podał przykłady, „do czego doszła Europa”, i wskazał na: legalizację zoofilii, eutanazję, postulaty legalizacji aborcji do końca ciąży oraz rozważania na temat legalizacji kanibalizmu – alarmował portal Oko.Press.

Wiele wpisów atakujących nowego ministra pojawiło się także w mediach społecznościowych. Użytkownicy o lewicowych poglądach nie szczędzili słów krytyki i bezpardonowo atakowali nowego szefa dyplomacji.

Do sprawy ataków w rozmowie z „Codzienną” odniósł się poseł PiS Jan Mosiński. CZYTAJ WIĘCEJ w weekendowym wydaniu "GPC"!

 

 


Źródło: Gazeta Polska Codziennie

#Zbigniew Rau

Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo