Niesiołowski na ratunek Olejnik

Stefan Niesiołowski krytykujący innych za obcesowe potraktowanie dziennikarki. To nie żart.

Stefan Niesiołowski krytykujący innych za obcesowe potraktowanie dziennikarki. To nie żart. Takie cuda możliwe są w TVN-owskim programie Moniki Olejnik w obronie, której stanął polityk Platformy znany dotychczas głównie z chamskich odzywek. Także wobec kobiet.

W dzisiejszej „Kropce nad i” Moniki Olejnik rozmawiano o Marszu Niepodległości, a gośćmi był Artur Zawisza i poseł Stefan Niesiołowski. Zaproszenie tego drugiego i zmuszanie go do dyskusji z kimś kto nie będzie mu jedynie przytakiwał, musiało się skończyć awanturą. I tak było. Ale występ Niesiołowskiego, który na co dzień już bardziej śmieszy niż denerwuje, był wyjątkowy.

Artur Zawisza stwierdził, że „kibice to najbardziej patriotyczna grupa w Polsce”. I zwrócił się do Moniki Olejnik.

- Kibicom – szacun, a panią wzywam do poprawy! Niech pani się uczy, na naukę nigdy nie jest za późno – stwierdził A. Zawisza.

Wtedy w obronie czci Moniki Olejnik ruszył Stefan Niesiołowski. - Pan ośmiela się mówić tak do dziennikarki? To bezczelność – oburzył się.

Mówił to ten sam człowiek, który kilka miesięcy temu obrażał inną dziennikarkę Ewę Stankiewicz i nie stać go było na przeprosiny. A dziś taki popis obłudy. O reszcie „złotych myśli” Niesiołowskiego z poniedziałkowej „Kropki nad i” nie ma sensu wspominać, bo powtórzył stary repertuar.

 


Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo