Mazurek odpowiada Dziamborowi: „Konfederacja ma wizję. Pewnie oprócz Faktu marzy im się jeszcze Sputnik”

Poseł Konfederacji Artur Dziambor zapowiedział ostatnio, że jego ugrupowanie nie poprze ustawy ograniczającej udział kapitału zagranicznego w polskich mediach. "Nie zgadzam się z tym, że złe jest to, że media mają właścicieli z innych państw" - mówił. Te słowa skomentowała europoseł Beata Mazurek. "Pewnie obok Faktu marzy im się jeszcze Sputnik" - stwierdziła.

Beata Mazurek
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Na antenie Polskiego Radia 24 omawiano ostatnio pomysł repolonizacji mediów. Zapytano Artura Dziambora, czy jest za repolonizacją mediów czy przeciw. 

- Nie wyobrażam sobie, żebyśmy poparli ingerencję w wolny rynek. Nie zgadzam się z tym, że złe jest to, że media mają właścicieli z innych państw

- stwierdził poseł Konfederacji w rozmowie z redaktor Dorotą Kanią. Stwierdził, że Konfederacja nie poprze ustawy ograniczającej udział kapitału zagranicznego w polskich mediach.

Do tej deklaracji odniosła się europoseł PiS Beata Mazurek. 

- Trzeba przyznać, że Konfederacja ma wizję: wyrzucić Amerykanów, zlikwidować podatki, służba zdrowia prywatna i zagraniczny kapitał w mediach. Pewnie obok Faktu marzy im się jeszcze Sputnik

- skomentowała na Twitterze.

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Beata Mazurek #Artur Dziambor #repolonizacja mediów

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo