Wypadek motocykla i osobówki na DK 75. Dwie osoby ranne

Droga krajowa 74 w Jacentowie (Świętokrzyskie) jest zablokowana po zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne - poinformowała policja z Końskich.

pxfuel

Podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich poinformowała , że do zdarzenia doszło przed godziną 13. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista jadący krajową "74" w kierunku Kielc na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się osobowym BMW.

- Za motocyklistą, który zderzył się z samochodem osobowym jechali także kolejni dwaj motocykliści. Aby uniknąć zderzenia wykonali gwałtowne manewry zmiany kierunku w wyniku czego stracili panowanie nad jednośladami i przewrócili się na jezdnię

– powiedziała.

Do szpitala trafił kierowca motocykla, który uczestniczył w zderzeniu z samochodem osobowym oraz pasażerka tego pojazdu.

Kierowcy byli trzeźwi. Trasa na odcinku między Kielcami a Piotrkowem Trybunalskim jest nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy drogą wojewódzką drogą lokalną z Jacentowa, przez Radoszyce do drogi wojewódzkiej 728, a następnie do dk 74. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#samochód #DK 75 #Końskie #policja #wypadek

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo