Jak poinformowało Wydawnictwo Marginesy na swoim profilu na Facebooku, "projekt trafił do Domu Produkcyjnego Wiernik PRO i jest na etapie developmentu".

"Opracowanie scenariusza powierzono Piotrowi Szymankowi, m.in. współtwórcy serialu 'Wataha', nagrodzonego Złotym Orłem za Najlepszy Serial Fabularny w latach 2107 i 2019. Reżyserią zajmie się Bartosz Konopka, współautor międzynarodowego hitu Netflixa – 'W głębi lasu' na podstawie prozy Harlana Cobena i twórca nominowanego do Oscara filmu 'Królik po berlińsku' (2009)"

- czytamy.

"Wyrwa" to opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach, o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

Thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej "Rany" i zekranizowanego przez Canal+ "Żmijowiska", ukazał się 6 maja nakładem Wydawnictwa Marginesy.