Doktryna Neumanna w praktyce

  

Senator Stanisław Gawłowski przewodniczącym senackiej komisji nadzwyczajnej ds. klimatu? Czemu nie! W końcu to właśnie za swoją działalność na rzecz środowiska odpowiada przed wolnym sądem oskarżony o popełnienie siedmiu przestępstw w aferze melioracyjnej.

Na dodatek w przypadku, gdyby sąd nabrał jednak wątpliwości co do nieskazitelnego charakteru oskarżonego Gawłowskiego i ośmielił się wysłać go na kilka lat zasłużonego odpoczynku, wówczas skazany Gawłowski być może będzie miał okazję do poszerzenia wiedzy o ochronie klimatu i przyczynienia się do poprawy gospodarki wodnej, np. poprzez pogłębianie rowów melioracyjnych. Żarty żartami, ale mamy okazję zobaczyć funkcjonowanie doktryny Neumanna w praktyce i to, jak wyglądałyby rządy Platformy, gdyby dobry Bóg postanowił ukarać nas takim doświadczeniem. Nowak na ministra sprawiedliwości, Grodzki szefem CBA, Scheuring-Wielgus ministrem ds. wyznań, a Jachira koniecznie rzecznikiem prasowym. Przypadek Gawłowskiego dowodzi, że najczarniejsze koszmary senne mogą się czasem ziścić.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts