Aktywiści LGBT mają nowy cel do ataków. Tęczowe flagi na pomnikach św. Jana Pawła II!

Aktywiści LGBT obrali sobie na cel pomniki św. Jana Pawła II. W nocy tęczowa flaga zawisła na pomniku Papieża Polaka w Dębicy, z kolei na twitterowym koncie Obywateli RP pojawił się filmik, na którym widać moment zawieszania takiej samej flagi na pomniku przed jednym z warszawskich kościołów.

Zdjęcie ilustracyjne
screen z twitter.com

Na profilu Obywateli RP pojawił się dziś film sprzed Kościoła Wszystkich Świętych na Placu Grzybowskim w Warszawie. Widać na nim kilka osób, które zawieszają tęczową flagę na pomnik św. Jana Pawła II. Dobrze się przy tym bawią, fotografując pomnik. 

Okazuje się, że to nie jedyna taka akcja. Tęczowa flaga, która jest swoistym symbolem ideologii LGBT, zawisła także na pomniku Papieża Polaka w Dębicy. Stało się to minionej nocy.

- Dziś w nocy doszło na terenie naszego miasta do kilku incydentów. Pomnik św. Jana Pawła II "udekorowano" tęczową flagą ruchu LGBT, a tęczowe symbole i hasła wzywające do rzekomej tolerancji namalowano przy ratuszu i na rynku. Ilustrują to zdjęcia przesłane mi przez internautów. Trudno określić szczególnie ten pierwszy czyn inaczej aniżeli prymitywnym aktem wandalizmu oraz prowokacyjną grą na uczuciach religijnych mieszkańców. Co więcej akty te miały miejsce tchórzliwie pod osłoną nocy, co nie przysparza chwały tym, co to zrobili

- skomentował na Facebooku przewodniczący rady miejskiej w Dębicy Mateusz Cebula (PiS). 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jan Paweł II #LGBT

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo