LGBT na drodze KOD

  

Polacy zapomnieli już o KOD. Kiedyś ta organizacja potrafiła wyciągnąć na ulice tysiące ludzi, teraz mało kto pojawiłby się na nawet najbardziej reklamowanym jej happeningu. Totalna opozycja po raz kolejny próbuje wyciągnąć ludzi na ulicę. Tym razem wykorzystując literki L, G, B i T.

Tak jak jeszcze pięć lat temu ruch KOD protestował w „obronie” konstytucji, tak teraz ruch LGBT protestuje w „obronie” aresztowanego chuligana. I już dzisiaj widać, że ta druga akcja uliczna skończy się tak jak ta pierwsza. Pod akcję „obrony” tęczowego chuligana podłączyli się niemal ci sami politycy i celebryci, którzy podłączali się pod „obronę demokracji”. I w równie szybkim tempie się kompromitują swoją aktywnością internetową. Jeszcze parę miesięcy i LGBT pozostanie w świadomości Polaków takim samym zapomnianym skrótem jak KOD.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts