Stop bzdurom!

  

Po tym, jak aktywista LGBT czujący się kobietą został aresztowany, w mediach i na ulicach kilku miast rozpętało się szaleństwo pod hasłem obrony tego jegomościa tylko dlatego, że jest aktywistą LGBT, choć na nagraniu widać, jak atakuje człowieka, a do tego prokuratura postawiła mu zarzut zniszczenia furgonetki Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Nad napastnikiem, który jawnie łamie prawo, ludzie kultury roztaczają parasol ochronny, wspierają go medialnie i kreują niemal na współczesnego męczennika. Miary ich kompromitacji dopełniają twierdzenia o putinizującej się Polsce, politycznym areszcie czy władzy, która nienawidzi ludzi. „Męczennik Margot” należy do grupy Stop Bzdurom. Przypomina to sytuację strażaka podpalacza. Bezrefleksyjnie broniącym go artystom i pisarzom chciałoby się tym bardziej zadedykować nazwę grupy – stop bzdurom!

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts