Bandyta z immunitetem

  

Każdy może obejrzeć w internecie filmy z udziałem niejakiego Michała Sz., który biega po Warszawie z nożem, niszczy samochód, wyrzuca z niego działacza pro-life, żeby z innymi bandytami przewrócić go, skopać, bić po twarzy, próbując ukraść telefon. Dlaczego o tym przypominam? Ponieważ bojówki LGBT, wspierane przez Lewicę i Platformę Obywatelską, przypuściły atak na społeczeństwo, organizując w Polsce manifestacje w obronie zatrzymanego bandyty, któremu grozi do pięciu lat więzienia.

Oczywiście wszystko podlane jest sosem braku tolerancji wobec ideologów LGBT i ich popleczników. Każdy bandyta działający pod tęczową flagą może w ich mniemaniu liczyć na immunitet, który będzie go chronił przed odpowiedzialnością karnej. Należy zdać sobie sprawę, że te demonstracje, profanacje pomników, ataki bojówek Antify i LGBT na ludzi na ulicach to dopiero początek tęczowej rewolucji w Polsce. Jej cel jest jeden: zniszczyć wartości chrześcijańskie, zniszczyć cywilizację, jaką znamy, zniszczyć to wszystko, co im przeszkadza we wprowadzeniu nowego, marksistowsko-tęczowego ładu pod ich rządami.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts