List od pana Cześka

  

Do zarządów Platformy Obywatelskiej i Lewicy. Szanowni Państwo! Nazywam się Czesław i napadam na warzywniaki. Parę tygodni temu napadłem na jeden z nich, podpaliłem, a właściciela pobiłem. Miałem jednak pecha. Nie zauważyłem monitoringu i przez to uwziął się na mnie prokurator i sąd. Wysłali po mnie policję.

Przed opresyjną władzą bronili mnie koledzy i koleżanki ze stowarzyszenia „Precz z warzywniakami!”. Policjanci jednak w brutalny sposób zasłaniając przed ciosami koleżanek i kolegów, pojmali mnie i wsadzili do aresztu. Bardzo nie chcę tu przebywać. Proszę więc Szanowne Zarządy o przeprowadzenie ogólnopolskiej zbiórki na mnie. Proszę również o zawiadomienie Unii Europejskiej o prześladowaniu mnie. I w ogóle chciałbym trafić do parku, bo od zawsze czułem, że jestem drzewem.
Z poważaniem
Czesław
PS. Oczywiście całość została przeze mnie zmyślona, ale czy tak nie mogłoby być?  
 

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts